BRUN! ATELIER radīts, apvienojot IRVE drēbnieku 20 gadu pieredzi individuālo kreklu šūšanā, piesaistot radošos dizainerus, klientu servisu paceļot augstākajā līmenī. Bruni krekli un blūzes šūti pēc individuāla pasūtījuma, ieklausoties katra klienta vēlmēs un īpaši viņam radot perfekti personībai piemērotu un augumam atbilstošu apģērbu.

Kopš 1995.gada IRVE šūšanas ražotnē darbojas individuālo kreklu un korporatīvo kreklu pasūtījumu šūšanas darbnīca IRVE Line.
2008.gadā IRVE Line lauza mītu par individuālu kreklu pasūtīšanu kā elitāru pakalpojumu, parādīja vīriešiem, ka kreklu pasūtīšana pie drēbnieka ir ikvienam viegli pieejama alternatīva veikalā nopērkamajiem standarta izmēra krekliem, kuri labi der tikai retajam, bet lielākajai daļai vīriešu ir par garu, īsu, platu, šauru vai gluži vienkārši slikti pieguļ.

2010. gadā dizainers Bruno Mellis un modes mākslinieks Bruno Birmanis izveido zīmolu BRUNI, tiek radīta pirmā kreklu kolekcija - atbilstoši klasiskā stila tradīcijām, balts un gaiši zils - konservatīva toņu gamma, klasisks augstākās kvalitātes audums no itāļu ražotāja Albini Group. Kreklus ražoja IRVE Line šūšanas darbnīcā.  Atsaucoties uz sieviešu interesi, radītas arī kreklblūzes lietišķām sievietēm. Šos kreklus un blūzes varēja iegādāties Rīgas apģērbu veikalos.

2015.gadā IRVE iegādājās BRUN! un klientu ērtībai izveidoja BRUN! ATELIER salonu Satekles ielā 5/7, 2.stāvā. Apzinoties klientu vēlmes un prasības pret apģērbu, BRUN!  padarīts vēl individuālāks, kā būtisko akcentējot individuālo kreklu un blūžu pasūtīšanu pie drēbnieka, katrs krekls vai blūze top pēc klienta auguma mēriem, individuāla dizaina, konsultējoties ar drēbnieku un dizaineru, klientam izvēloties audumu, siluetu un dekoratīvos elementus: apkaklītes, aproču veidu, pogas, kabatas, kontrasta krāsas detaļas un citas nianses, paplašināts izvēlei pieejamo audumu piedāvājums. BRUN! sadarbojas ar modes māksliniekiem un stilistiem, kas rada modeļus īpaši BRUN! klientiem. Radoša un koša atkāpe no klasikas, saglabājot eleganci un biznesa videi piemērotu brīvāku stilu. 

Piedāvājums paplašināts ar pēc pasūtījuma šūtiem vīriešu uzvalkiem un lietišķu sieviešu apģērbu, papildināts ar aksesuāriem: aproču pogām, kaklasaitēm, zīda kabatas lakatiņiem.

20 gadu pieredze kreklu šūšanā, apģērbu kopšanā un tīrīšanā garantē vislabāko meistaru izpratni par audumu un produktu, kvalitāti un uzticamību.


Adrese: Satekles iela 5/7,2.stāvs, Rīga, Latvija LV - 1050.
Gaidām Jūs darba dienās no 9:00 līdz 18:00.
Iesakām pieteikties apmeklējumam, lai drēbnieks var pilnībā būt Jūsu rīcībā.
Tālrunis: +371 28600086
atelier@bruni.lv